درباره ما

بزرگ ترین هدف ما،آسان سازی آموزش است.آمده ایم تا به شما کمک کنیم تا بهترین دوره آموزشی را برحسب,علاقه ورزومه استاد ونظرات کاربران وقیمت و...انتخاب کنید.در همین راستا،تلاشمان بر این است تا بروزترین،کاربردی ترین واصولی ترین آموزش ها را از طریق مجرب ترین مدرسان در اختیار شما قرار دهیم.
"بیستیا،بیشترین یادگیری ،در کمترین زمان"

"بیستیا،بیشترین یادگیری ،در کمترین زمان"

درباره بیستیا بیشتر بدانید

ایده راه اندازی این پلتفرم آموزشی ،اینگونه شکل گرفت ،که به زعم ما،دسترسی به مدرس برحسب سلیقه وانتخاب ما به سادگی امکان پذیر نیست،شاید امروزه انتخاب یک مدرس یا دوره آموزشی صرفا بر اساس تبلیغات باشد،اما تلاش ما بر این بوده است تا تدریس بر اساس رزومه و مدرک تحصیلی معتبر و مرتبط صورت گیرد و امکان مقایسه بین مدرسان مختلف براساس سابقه،تجربه ،قیمت و...امکان پذیر باشد.

همچنین برای تمام کسانی که مهارتی آموزش دارند بستری فراهم شود تا بتوانند به درامد بسیار بیشتر دست یابند. ویا دارندگان آموزشگاه ها و سالن های مطالعه از طریق این اپ بتوانند تمام دوره ها و امکانات خود راتبلیغ کنند واین تبلیغات بصورت کاملا هدفمند وبرای مشتریان هدف باشد.

خدمات پلتفرم آموزشی (بیستیا):
برگزار کننده تمامی دوره های آموزشی برای دانش پذیران،در مقاطع دبیرستان دوره ی اول ودوم وبرگزاری دوره های دانشگاهی ،هنری،موسیقی،آشپزی و...
وهمچنین معرفی نزدیک ترین سالن مطالعه به دانش آموز ومعرفی دوره های بلند مدت در آموزشگاهها.
 
در همین راستا،ما واسطه ای هستیم تا برای شما که بهترینید،بهترین ها را معرفی نماییم.
                                                                                         
چشم انداز:
آمده ایم،تا بزرگ ترین مجموعه آموزشی کشور را داشته باشیم.ارائه بروزترین آموزش ها از طریق مجرب ترین اساتید،حق شماست.
درآینده ای نزدیک،راه اندازی دوره ها وکلاس های آنلاین را داریم،تا در هر کجای ایران که باشید بتوانید به بهترین اساتید منتخب خودتان دسترسی داشته باشید.
تماس باما:
پلتفرم آموزشی"بیستیا" مرجع آموزش،تدریس خصوصی وعمومی،اجاره کلاس،معرفی سالن مطالعه در سراسر کشور می باشد
  • شماره تماس جهت پشتیبانی: 09392912763 ،
  • آیدی تلگرام; @bistiya
  • کانال تلگرام و پیج اینستاگرام عمومی: @20tiya
  • کانال تلگرام اساتید:@bistiaap
  • شماره حساب جهت پرداخت: شما می توانید از طریق درگاه آنلاین در اپلیکیشن ویاشارژاز طریق خودپردازها مبلغ شارژرا به شماره کارت6104337683841686نزد بانک ملت به نام خانم الهام سبزبان واریز نمایید وشماره پیگیری را به آیدی تلگرام@bistia2تلگرام نمایید.